VERWAY DETOX’un gücü !

VERWAY DETOX’un gücü !
Bağışıklık sistemimiz ;yaradılışımızla birlikte bize armağan edilmiş vücudumuza giren çeşitli zararlı maddelerden kurtulmamızı sağlayan olağanüstü bir sistemdir..Bağışıklık sistemimiz güçlü ve etkili bir korumayı devreye sokmasaydı vücudumuz, çeşitli kimyasallar, kanserojenler, stres gibi zararlı birikimlere karşı hiçbir dayanıklılık gösteremezdi. Ve bizler de iki gün dayanamaz hemen  ölürdük..
Ancak  bu elbette demek değildir ki bağışıklık sistemimiz  sonsuz bir savaşım gücüne sahip ..Özellikle içinde bulunduğumuz çağda, çevrenin, toprağın, havanın , suyun, denizlerin kirlenmesi , kimyasallar, beslenme şeklimiz, fast food, paketlenmiş yiyecekler, gdolu meyveler sebzeler,  değişime uğramış tavuklar, sütler, yumurtalar, etler, balıklar, tütün ürünleri, alkol, kolalar, stres vs..artık maalesef  hayatımıza hükmetmektedirler..Bu ölümcül maddelerden kaçınmak istesek de  çoğu zaman bu mümkün olmaz malesef..

İnsan hayatı için son derece tehlikeli bir sarmalın içindeyiz, debelenip duruyor ,hergün genç ölülerle karşılaşıyor ve piyango bize ne zaman çıkacak diye bekliyoruz.Vücudumuzda bir bomba taşıdığımız aşikar..

Bağışıklık sistemimiz bu tür akıl almaz bir kirliliğe karşı savaşmak için programlanmadığından , gücü çoğu zaman yetersiz kalıyor maalesef..
Dünyamız ise  süratle genç ölüler gezegeni olmaya doğru ilerliyor..
Bağışıklık sistemimizin bu zararlı maddelerle savaşımını sağlayan mekanizmasını harekete geçirmek , destek vermek amacı ile günümüzde birçok Detox kliniği açılmıştır..Bu kliniklerde sebze ve meyve suları gibi sıvı tüketiminin ağırlıkta olduğu bir beslenme programı uygulanmakta , yürüyüş ve spor ile toksinlerin, kimyasalların vücuttan atılması sağlanmaya çalışılmaktadır..Ancak yanlış detox uygulamaları, tek yönlü beslenme, vücuda faydadan çok zarar vermekte, insanların işlerinden ve özel hayatlarından uzun süreler mahrum  kalmalarının yarattığı sıkıntıların yanısıra , küçümsenemeyecek miktarda ödenen paralar bu uygulamaların meşakkatli ve herkese uygun  olmadığının  göstergesidir..

VERWAY DETOX ise uzun yıllar yapılan çalışmalar sonucu üretilmiş , kullanımı kolay ve son derece etkili bir üründür.. Hergün evinizde az miktada tüketebileceğiniz Verway Detox size sağlıklı bir hayatın kapısını açacaktır..Verway Detox ile vücudunuz çağımızın tüm zararlı maddeleri ile daha kolay savaşacak, bağışıklık sisteminizin bir numaralı destekçisi olacaktır..

Toksinlerden, kimyasallardan,stresten arınmış bir vücut tüm hastalıklardan arınmış sağlıklı bir vücuttur unutmayın..

Hepinize sağlıklı günler dilerim..

EBRU ÖZMERİÇ YAŞINEL

Verway Detox’un faydaları

Dopamin, beyinde bulunan ana kimyasal maddedir. Dopamin seviyenizi doğal yollarla uyararak arttırmayı öğrenirseniz; depresyon, kaygı bozukluğu (anksiyete), apati ve korku gibi sizi aşağı çeken etkenlerden kurtulabilirsiniz. Beyninizdeki bu nöron sağlıklı bir şekilde uyarıldığında, etkilerine inanamayacaksınız.
Dopamin, bazı davranışlar ve duygular sonucu tetiklenir ve bunu bir ödül gibi algılayan vücudumuz bu ödülü kazanmak için aynı davranışları tekrarlar. Bu sebeple bazı insanlar uyarıcı maddelere bağımlı olmaya başlarlar. Dopamin seviyeleri doğal yollarla artmadığı için, bu ihtiyacı birtakım kimyasal maddelerle karşılamaya çalışırlar ve bağımlı olurlar.

Dopamin bizi sadece mutlu etmekten daha fazlasını yapar. Kas hareketlerimizi düzenler, bilişsel fonksiyonlarımızı geliştirir, odaklanmamıza yardımcı olur, karar mekanizmamıza katkı sağlar, problemleri değerlendirmemizi ve onları çözüme ulaştırmamızda etkilidir ve prolaktin seviyesini düzenler.
Psikolojik rahatsızlıkların, hatta basit bir stresin bile artık hastalığa dönüştüğü bu son dönemlerde dopamin hakkında bilinçlenen insanlar giderek artıyor. Dopamin seviyesi düştüğünde depresyona, mutsuzluğa, kafa karışıklığına, negatif düşünmeye hatta aynı konu üzerinde düşünüp durmaya daha eğilimli oluruz ve diğer duygusal engellerle baş başa kalma oranımız artar.
Bu birkaç doğal yolla dopamin seviyenizi arttırabilir ve hayata daha pozitif bakmaya başlayabilirsiniz.

1. Egzersiz yapın.

Egzersiz yapmak beyindeki dopamin D2 reseptörlerini harekete geçirir. Serotonin seviyesini ve vücuttaki diğer endorfinleri yükseltir. Düzenli egzersiz yapmak depresyonu önler, stresi azaltır ve zihni güçlendirir. Bunların yanında fiziksel olarak da daha güçlü hissetmenize yardımcı olur.

2. Dopamin seviyesini arttıran yiyecekleri tüketin.

Bir amino asit olan tirozin içeren yiyeceklerden tüketerek, dopamin seviyenizi arttırabilirsiniz. İçerisinde tirozin bulunan yiyeceklere örnek olarak;
Yumurta
Yeşil çay
Süt
Karpuz
Kahve
Badem
Muz
Bitter Çikolata
Yoğurt

3. Detoks yapın.

Toksinleri vücuttan atmanın bilinen en kolay yolu düzenli detoks yapmaktır. Vücudunuzda biriken toksinler dopamin üretimini olumsuz olarak etkiler. Detoks yapmanız için birçok seçeneğiniz var. Yeşil sebzelerden elde edilen suları tüketmek, aktif karbon alımı hatta yoga yapmak birkaç detoks örneği olarak verilebilir. Vücudunuzun toksin oranının düşük olması, dopamin seviyenizi arttırmanıza yardımcı olacaktır.

4. Sizi hareketece geçirecek müzikler dinleyin.

Dopamin seviyenizi arttırmanın en kolay ve en hızlı yollarından biri de müzik dinlemektir. Müzik duygularınızı harekete geçirerek sizi zirveye taşır ve canlı hissetmenize yardımcı olur. Müzik Paleolitik Çağlar’dan beri insanı etkisi altına alabilen muazzam bir güce sahiptir. Her gün sizi daha iyi hissettireceğini düşündüğünüz listenizden bir şarkı dinlemeyi ihmal etmeyin.

5. Yaratıcılığınızı geliştirin.

Yaratıcı olduğunuzu ifade etmek için sanat yapmak zorunda değilsiniz. Bir senfoni yazmak, resim çizmek zorunda da değilsiniz. Basitçe, yaratıcılığı tetikleyen her türlü aktivite dopamin seviyesini yükseltmeye yardımcı olur. Dans etmek, şiir yazmak, yeni bir yemek yapmak beyniniz açısından yeni ödüller kazanmanızın yolunu açar ve dopamin seviyenizi arttırır.

6. Meditasyon yapın.

Meditasyon yapmak çoğu insana birtakım karışık hareketlerden oluşan kareografiler ve figürlerden ibaret olan bir etkinlik olarak görünür. Fakat evde basitçe kendi meditasyonunuzu yapabilirsiniz. Çünkü meditasyonun temel mantığında önemli olan şey doğru nefes alabilmek ve birkaç dakikalığına hiçbir şey düşünmeden, sadece nefesinize odaklanmaktır. Nefes alış-verişlerinize odaklanmayı başarabilirseniz, beyninizi düşüncelerden arındırarak dinlendirirsiniz. Çünkü beyin birkaç odadan oluşan eviniz gibidir. Eviniz dağıldığında bulmanız gereken hiçbir şeyi bulamazsınız ve bulamadıkça da etrafı daha fazla dağıtır, yorulursunuz. Beynimizde çözüme ulaşılması zor olan, canımızı sıkan sorunları çevirip durmayı çok sever.

Aysun Çöl

Neden VERWAY ?

Uzun yıllardır sektörde olan bir Network Marketing firmasında çalışmanın avantajlarından biri işlerin tıkır tıkır zamanında yürümesi olabilir..
Ancak o markayı bilmeyen , tanımayan insan aramaktan imanınızın gevreyeceğini de asla aklınızdan çıkarmayın.
.İş anlatmak için yanaştığınız 10 kişiden 9’undan : ”’ haaa biz biliyoz o markayı biliyoz, Ayşe de yapıyodu, Mehmet de denedi beceremedi , sen yap da görelim bakalım !” sözlerini sıkça duyarsınız..
Yeni bir firmada ilk tanıtımları yapanlardan olmak işte bu yüzden size büyük avantajlar sağlayacaktır..Çünkü yeniler herzaman ilgi uyandırırlar ..
Bu sektörde kazanılabilen paralar dudak uçuklatan cinsten olduğundan , sektöre hergün yeni yeni uyduruk, kaydırık firmalar girmektedir..Ama kurucusunun bu işin mutafığında pişmiş olması, 30 yıldır sürekli yükselen başarı grafiği, adını Avrupa Network Marketing piyasasına altın harflerle yazdırması, yönetim kadrosunun gücü, deneyimi ve potansiyeli , ürün kalitesi, göz boyamaktan uzak , iş ortaklarının haklarını gözeten gerçekçi kariyer planı , o şirketin geleceğin en başarılı şirketleri arasında yerini alacağının açık bir göstergesidir..
İşte biz bu sebeplerden dolayı VERWAY diyoruz…..


EBRU ÖZMERİÇ YAŞINEL

EBRU ABLA’dan Network Marketing üzerine ..

Network Marketing üzerine..
Herhangi bir Network Marketing şirketine üye oldunuz diyelim..
Evet bu bir ekip işidir ama adı üzerinde herbiriniz bağımsız iş ortaklarısınız..
Konuyu isterseniz biraz açalım..Kendinize, sizi doğru yönlendireceğine , birlikte verimli ve başarılı çalışmalar yapabileceğinize inandığınız, dürüst, çalışkan, ulaşılabilir bir lider seçtiniz ve onun ekibine kaydınızı yaptırdınız..
Bu asla boyundurluk altına girdiniz demek değildir…Özgürsünüz..İsterseniz sadece ürün satın alırsınız isterseniz almazsınız..isterseniz üye yapar kendi ekibinizi kurarsınız ister hiç bu işlere girişmezsiniz..Bu işte bir zorlama, zorunluluk kesinlikle yoktur..Bunların hepsi sizin seçiminizdir..
Şayet kayıt olduğunuz şirkette network marketing yapıp para kazanmak istiyorsanız ; şirket ve ekip kurallarına sadık kalarak siz de kendi ekibinizi kurup, kazancınızı sağlamak, kariyerinizi inşa etmek için çalışmaya başlayabilirsiniz..Liderinizin görevi sizi motive etmek, sizi iş hakkında bilgilendirmek ve size elinden geldiğince yol göstermek olacaktır..

Kayıdınızın yapıldığı günden itibaren tüm kayıtlı üyelerle eşit haklara sahipsiniz..En ufak bir ayrıcalığınız, üstünlüğünüz ya da yetersizliğiniz olamaz..Kimse sizi neden üye yapmadın, neden ürün sipariş etmedin, neden çalışmadın diye sorgulayamaz, suçlayamaz aşağılayamaz..

Kayıdınız yapıldıktan sonra şu şekilde düşünmeniz gerekmektedir….Ben şimdi kendi şirketimi kurdum ve benimle birlikte çalışacak ekip arkadaşlarımı arıyorum..Bundan sonra sağıma soluma bakmadan işime odaklanacağım..Tıkandığım yerde aklıma takılan soruları liderime soracağım..Bu ay canım istemedi mi, kendimi kötü mü hissediyorum, evde sorunlarım mı var, neden bu ay çalışmadın diye kimse beni yargılayamayacak..Çünkü başımda patron yok !çünkü ben kendi işimin patronuyum..İstersem hiç çalışmam , ürün de satın almam , bir sene sonunda üyeliğim kendiliğinden düşer..Ya da örneğin 3 ay işle hiç ilgilenmedim, 4.ay öyle bir ortama girerim ki iki kişiye işimi anlattığımda üyeler yağmur gibi yağmaya başlar kendiliğinden ve benim tekrardan işime asılmama sebep olacak bir kapı açılabilir önümde ..Bu işi bu şekilde düşünmeniz gerekir çocuklar..

Daha bismillah deyip başlamadan onun bunun ipe sapa gelmez lafları ile moral bozmak, işe küsmek yapabileceğiniz en büyük hatadır..

Kendinize güvenin,kendinizi ezdirmeyin, haklarınızı bilin ve gerektiği yerde kendinizi savunun..Şartlar her ne olursa olsun, zorluklara direnenler, engelleri aşanlar , pes etmeyenler, azimle devam eden savaşçılar kazanacak sadece unutmayın !

Yoksa bu işten herkes zengin olurdu öyle değil mi ?

Adını Network Marketing dünyasına altın harflerle yazdırmış , Verway’in kurucusu Büyük Lider Sayın İlhan Doğan bile network dünyasına adım attığı ilk  senelerde birkaç yıl  tekstil fabrikasındaki işinde  çalışmaya devam etmiştir..

Bu da bize açık seçik  göstermektedir ki Network Marketingde kariyer yapmak sanıldığı gibi kolay bir iş değildir..Kimisi bu yolda  pabuç eskitmeli , kimisi de benim gibi  bilgisayar başında dirsek çürütmelidir..

Yolumuz Büyük Lider İlhan Doğan’ın yoludur..Onun 25 yıl süren ve devamlı yükselen başarı grafiğinde geçirdiği evreleri örnek alarak , öğretileri ve deneyimleri ile  ağır ama emin ve sağlam adımlarla zirveye tırmanmak hedefimizdir..

Sektördeki büyük liderlerin devamlı yineledikleri gibi; Network Marketing’de   kalıcı kariyer ve kazanç sağlamak  için kendinizi 4 senelik bir üniversitede gibi hissetmelisiniz .

Anlamsız hırslara kapılıp aceleci davranmak, belki sizin yıldızınızın kısa sürede  parlamasını sağlayabilir  ama başarınızın saman alevi gibi sönmesi  sizin  işten soğumanıza da sebep olabilir..

Sizi zirveye ancak  ; hiçkimsenin moralinizi bozmasına asla izin vermeden çalışmak, çalışmak ve sadece  çalışmak  taşıyacaktır..

Gerisi laf-ı-güzaf…

Sevgiler..

 

 


EBRU ÖZMERİÇ YAŞINEL

Herr Lücking ‘den Verway Detox ile ilgili çarpıcı açıklamalar !!!

Değerli VERWAY partnerlerimiz, ve sevgili VERWAY Detox ile ilgilenenler ! Masamda oturuyordum ve birkaç dakika önce harika bir haber aldım . Bu güzel haberi  hemen  size  aktarmalıyım diye düşündüm. VERWAY Detox’umuzun bu gezegendeki 12 en tehlikeli bakteriyi öldürdüğü kanıtlandı. Bunlar arasında, tabiki Staphylococcus aureus de var. Ana mikroplar, hastane mikropları, çoklu ilaca dirençli mikroplar. Ve bu arada  sizlere  yeni sertifikamızı da göstermek istiyorum… Aynı zamanda bilgisayarlarınıza  indirme alanına da koyacağım merak etmeyin. VERWAY Detox, 60 saniyede dünyadaki 12 en tehlikeli bakterinin% 99.99’unu öldüren tek üründür. VERWAY Detox, hiçbir ürünün yapamadığı şeyleri yapıyor… Sizin için bir Başlangıç ​​Paketi hazırladık. Böylece şimdi VERWAY Detox ile işe başlayabilirsiniz. Tabii ki,  bir pH metre veya Retox sayacı dahil olmak üzere, suyun iletkenliğini ölçebilirsiniz. Ve böylece VERWAY Detox’un etkisini de görebilir, kendinize göre ayarlanabilir. Ayrıca bir renk kontrast maddesi ve dört VERWAY Detox şişesi içerir. Bu Kariyer Paketini edinin, kendiniz için VERWAY Detox’u deneyin. Çünkü  denemediğiniz ürünü  tavsiye de edemezsiniz..Sağlıklıysanız, hastaysanız veya sporda aktif iseniz. yüksek performanslı sporcularımız için % 8’e kadar kanıtlanmış performans artışı. Bu ürünün etkileri gerçekten  inanılmaz. VERWAY Detox ile başarılar dileriz. Başla. Bir satış ekibi oluşturun.

Başarılar diliyoruz

ANDREAS LÜCKİNG

Wouter Peters paylaştı: 22 Mayıs 2018 Salı