VERWAY TÜRKİYE’DEKİ arkadaşlara az önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum…..

VERWAY TÜRKİYE’DEKİ arkadaşlara az önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum..
Konu ile ilgili olanların gayet yakından şahit oldukları gibi yaklaşık 7 aydır buradan emek hırsızlarına savaş açtım.
Saatlerimi harcayarak hazırladığım görsellerimi,videolarımı , adeta VERWAY ARŞİV niteliği taşıyan yüzlerce makalemi, adımı silerek, kırparak, değiştirerek kullanmayın diye ilk önce tatlı dille, sonra esprili fırça ile uyarmama rağmen bu kişiler bir türlü akıllanmadılar..Ben de en sonunda facebook ‘a, youtube’a ve instagram’a gerekli şikayetleri yaparak bunların birçoğunu kaldırttım..İnatla devam edenlerin sayfalarını, gruplarını kapattırdım..Bana düşman kesildiler..1000 kişi toplanıp şirkete hakkımda şikayet dilekçeleri verdiler..Ama sonuçta avuçlarını yaladılar..Çünkü ben haklıyım kardeşim !
Şimdi bana yaptıklarının benzerlerini başarılı firstline’ım Aysun Kıran ‘a yapıyorlar..Demek ki aldıkları cezalar yetmemiş..Sonuna kadar enselerindeyim, bunu o güzel kafalarına iyice kazısınlar..
Bugün yaşadığım olaya geleyim..
İsviçre ekibimi kurdum..Firstlinelarım tam gaz çalışmaya başladılar sağolsunlar..Bugün içlerinden biri benim görsellerimin altına kendi adını yazarak paylaşım yaptı..Ben de onun paylaşımını VERWAY Fransa, Francophone, Belçika ve İsviçre gruplarımda gururla paylaştım..
Bu paylaşımları gören rakip fransız ekipler, ””buraya dikkatinizi çekerim ”” görsellerin üzerinde hiçbir oynama yapmadan gruplarında paylaştılar..Bu paylaşımları gören benim İsviçreli firstline’ım nasıl kızdı nasıl öfkelendi görmeniz lazımdı..Vay efendim ondan izin almadan onun resmini nasıl paylaşırmış ..Ben de ona dedim ki : Benim yerimde olsan demek adamlara sağlı sollu girişeceksin ..Senin resmini paylaşan arkadaş senin resminin üzerinden senin ismini silmemiş, olduğu gibi paylaşmış..Ben ne yapayım kardeşim ben? Videolarımı bile kırptılar da kendi adlarını yazdılar, sonra da kendileri çekmiş gibi youtubetan yayınladılar…Görsellerimden adımı silip kendi adlarını yazıp , benim yüzlerce makalelerimi kendileri yazmış gibi kullanarak kendilerine siteler, bloglar açtılar..
Uyardığımda özür dileyecekleri yerde üstü açılmamış küfürlerle karşılık verdiler..

Sözün özü demem o ki …..Şayet azıcık izzet i nefsiniz, şahsiyetiniz, gururunuz kaldıysa şu yazılanlardan ders alın ders !
Rezil yaratıklar !

PES ETMEYEN BAŞARIR !

PES ETMEYEN BAŞARIR !

Me impacto

Wellthon Pena paylaştı: 15 Mart 2018 Perşembe