Ön Kayıt

Verway Türkiye için ön kayıt ile ilgili yazdığım bazı bilgilendirmeler aşağıdadır. Verway Ön Kayıt sayfası sürekli güncellenmektedir. Verway, Türkiye için ön kayıt dönemi 4 Mayıs 2018 tarihinde saat 12.00 itibari ile başlamış bulunmaktadır.

VERWAY ÖN KAYIT FORMU

Sanal alemde bir çok site ön kayıt topluyor. Ancak bunlar yasal ve onaylı değil. Verway’e ücretsiz olarak ön kayıt başvurunuzu İlhan Doğan tarafından kurulan Verway’in resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. En doğru bilgiyi buradan temin edebilirsiniz.  Ben tanışmak için sizlere kolaylık olsun diye yine de yukarıya bir ön kayıt formu bıraktım. Soru görüş ve mesajlarınızı beklerim. Bu uzun yola birlikte başlayıp Verway nedir nasıl kayıt olunur sorusundan network tüyolarına kadar bildiklerimizi paylaşarak beraber kazanalım. Gelin beraber verway’e üye olalım. Ön kaydınızı beraber tamamlayalım. Hep beraber Verway de geniş bir network kuralım. Aloevera  bitkisinin faydalarından nasiplenelim. Facebook grubumuz aktik.

Resmen 7/24 bilgisayar başında bu işi yapıyorum. Verway Tanıtım Toplantısına katıldım. Üyelikler için kayıt ve ön kayıt aşamalarını en üst düzey de ki Verway yöneticilerinden dinledim. Yapmamız ve yapmamız gerekenleri bildiğime inanıyorum. Orda edindiğim deneyimleri sizlere burada ve facebook grubumda aktarıyorum. Verway’in en sahibi İlhan Doğan ile ve Verway firmasının üst yöneticileri ile tanıştım. Onlardan aldığım tecrübeleri, tüyoları ön kayıtlar hakkında yapılması ve yapılmaması gerekenleri Verway Türkiye de ve facebook grubumda sizlere aktarıyorum.

TÜRKİYE VERWAY mart 2018 de faaliyete geçiyor..Türkiye VERWAYe ÖN KAYIT…

 

VERWAY TÜRKİYE ÖN KAYIT ÖNCESİ BİLGİLENDİRME ! Ön kayıtlar ücretsizdir.

VERWAY TÜRKİYE ön kayıt hazırlık aşaması için AD SOYAD, EV…

TÜRKİYE VERWAY MART 2018de faaliyete geçtiğinde,ön kayıtlı arkadaşlar,isterlerse üyelik paketi…

Yakında VERWAY TÜRKİYE ön kayıtları başlıyor. İki ayağımızın bir pabuca…