Verway Üyelik

VERWAY ÜYELIK

Verway kayıt formunu doldurun ve Verway’e üye olun. Verway Türkiye Mayıs 2018 de faaliyete girdi. Resmi web sitesi üzerinden Verway’e kayıt olmak için tıklayınız.  Açılan üyelik formunda ilk iki seçeneği boş bırakıyoruz. (Numero de carte, Security Pin)

Resmi Verway Üyelik Formunda Kayıt Formunun En Başında Bulunan İşaretlenmeyecek 2 Alan

Resmi web sitesi içerisinde sağ üst tarafta bulunan dil seçeneğinden Türkei seçeneğine tıklamayı ve adres bölümünde TR yazdığından emin olunuz. Seçenek aktif değilse ve görüntüleyemiyor iseniz aşağıda ki üyelik formunu doldurunuz. Üyeliğinizin aktif hale gelebilmesi için Verway Üyelik Paketlerinden birini satın almalısınız.

Resmi Verway Sitesi Üzerinde Seçmeniz Gereken Üyelik Paketleri

Resmi site içerisinde bulunan kayıt formunda en altta görebilir, seçebilirsiniz. Verway’e üye olmak işte bu kadar basit. Resmi site içerisinde Türkçe dil tam anlamıyla aktif olmadığından sizlere yardımcı olabilmek amacı ile aşağı da Verway üyelik formunun bir kopyası bulunmaktadır. Dilerseniz formu doldurun ve Ebru ablanız tarafından Verway üyeliğiniz kayıt altına alınsın. Verway’e kaydol, giriş yap mutlu yarınlara inan!

++Güncelleme++

Geçici süre ile TR (Türkiye) seçeneği resmi siteden kaldırılmıştır. Verway News ekibine katılmak için aşağı da ki üyelik formunu doldurun.

VERWAY ÜYELİK BAŞVURU FORMU